WSPARCIE TECHNICZNE

skrawanie-metali-wsparcie-techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne dla każdego z naszych klientów – konsultacje, doradztwo w zakresie możliwości technologicznych wydajnej obróbki skrawaniem metali i innych materiałów.

Dodatkowo, umożliwiamy produkcję seryjną gotowego wyrobu w dowolnej ilości, z dowolnego materiału, kontrolę jakości na każdym etapie procesu. Usługi są stale monitorowane przez technologów. Pomagamy w kwestiach związanych z doborem materiałów, odpowiednim pakowaniem, magazynowaniem i wysyłką towaru.

WYCENA

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie – w tym celu należy przesłać nam szczegóły na temat projektu poprzez formularz kontaktowy, bądź przesłanie zapytania mailowo (tutaj kontakt).

Standardowo posługujemy się formatami zapisu: pdf, dwg, stp, 3ds, 3dm, dxf – na podstawie rysunków zapisanych w tym formacie opracowujemy indywidualną wycenę.

PROTOTYP

Oferujemy przygotowanie prototypów i realizujemy niewielkie zamówienia.

WĄTPLIWOŚCI?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące doboru materiału, wyceny bądź innych kwestii związanych z obróbką i skrawaniem, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego u dołu strony.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości